Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Osiecznica

Kolorowy pasek

Pełne składy osobowe obwodowych komisji wyborczych

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Tomisławiu

Szkoła Podstawowa w Tomisławiu

 

 

1. Jolanta Buryło                                Osieczów        – Przewodnicząca Komisji

2. Kamila Szewc                                Osiecznica      - Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Stefania Mrozik                             Tomisław

4. Katarzyna Łucka                            Świętoszów

5. Marta Sylwia Kozieł                      Parowa

6. Mariusz Chmielowiec                    Tomisław

7. Karolina Wieczorek                       Osiecznica

8. Tadeusz Marek                              Osieczów

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Osiecznicy

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Osiecznicy, ul Lubańska 29b

 

1. Helena Leonora Jackowiak            Osiecznica      Przewodnicząca Komisji

2. Justyna Orzechowska                    Osiecznica      Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Anna Durda                                   Osiecznica

4. Anna Zofia Guzowska                  Parowa

5. Katarzyna Dul-Silska                     Osiecznica

6. Mateusz Tomasz Kołodziej           Osiecznica

7. Helena Wawrzak                           Osiecznica

8. Magdalena Anna Pietrzak             Osiecznica

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Przejęsławiu

Świetlica Wiejska w Przejęsławiu

 

1. Irena Helena Słonecka                   Ławszowa      Przewodnicząca Komisji

2. Jadwiga Maria Bednarska             Przejęsław       Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Helena Bernard                              Kliczków

4. Monika Marta Zaprzalska              Świętoszów

5. Izabela Olejniczak                         Ołobok

6. Wiesława Piękny                           Osiecznica

7. Robert Sawczak                             Przejęsław

8. Dominika Grażyna Ligus               Przejęsław

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Ławszowej

Świetlica Wiejska w Ławszowej

 

1. Katarzyna Irena Biercewicz          Osiecznica      Przewodnicząca Komisji

2. Magdalena Agnieszka Braszko     Ławszowa      Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Adela Borna                                  Osiecznica

4. Katarzyna Dorota Basińska           Świętoszów

5. Wiesława Maria Sobczak               Osiecznica

6. Michał Armata                               Osiecznica

7. Artur Andrzej Broszko                  Osiecznica

8. Anna Magdalena Kozak                Osiecznica

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Parowej

Świetlica Wiejska w Parowej

 

1. Karolina Joanna Kupczyk              Świętoszów    Przewodnicząca Komisji

2. Marta Sobczak                               Osiecznica      Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Danuta Lucyna  Kochut                Parowa

4. Dorota Alina  Widomska               Parowa

5. Izabela Anna Kwaśniak                 Osiecznica

6. Daniel Krzysztof Szpunar             Parowa

7. Magdalena Sikora                          Osiecznica

8. Janina Papież                                 Parowa

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Ołoboku

Świetlica Wiejska w Ołoboku

 

1. Urszula Wioleta Kasprzak             Parowa            Przewodnicząca Komisji

2. Renata Dul                                                Osiecznica      Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Izabella  Janina Mokrzycka           Parowa

4. Emilia Marzena Bednarska            Przejęsław

5. Teresa Krystyna Szczęśniak          Parowa

6. Mirosława Wilk                             Tomisław

7. Eugeniusz Jaskot                           Osiecznica

8. Edyta Maria Parobczak                 Osiecznica

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Świętoszowie

Zespół Szkół w Świętoszowie ul. Szkolna 10

 

1. Anika Koman                                Osiecznica      Przewodnicząca Komisji

2. Marta Gołda                                  Osiecznica      Z-ca Przewodniczącej Komisji

3. Angelika Krystyna Grudzień         Osiecznica

4. Danuta Anna Sadek                      Świętoszów

5. Łukasz Piotr Owsik                       Ołobok

6. Łukasz Łucki                                 Świętoszów

7. Dorota Grześ                                 Kliczków

8. Izabela Bernadeta Płomińska        Świętoszów

 

 

Metadane

Źródło informacji:Bogumił Mikołajewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Bogumił Mikołajewski
Data wprowadzenia:2011-09-23 11:31:21
Opublikował:Bogumił Mikołajewski
Data publikacji:2011-09-23 11:31:50
Ostatnia zmiana:2011-09-23 11:32:06
Ilość wyświetleń:2773
Urząd Gminy Osiecznica
ul. Lubańska 43, 59-724 Osiecznica

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij