Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Osiecznica

Kolorowy pasek

OBWIESZCZENIE

Okręgowej Komisji Wyborczej w Legnicy z dnia 12 września 2011 r.

o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów w wyborach

do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

w okręgu wyborczym nr 1

 

Na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.)

Okręgowa Komisja Wyborcza w Legnicy podaje do wiadomości informację

o listach kandydatów na posłów zarejestrowanych w okręgu wyborczym nr 1

w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej,

zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

 

Lista nr 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość — KW Prawo i Sprawiedliwość

1.

LIPIŃSKI Adam Józef, parlamentarzysta, zam. Warszawa, członek Prawa i Sprawiedliwości.

2.

WITEK Elżbieta Barbara, parlamentarzysta, zam. Jawor, członek Prawa i Sprawiedliwości.

3.

MACHAŁEK Marzena Anna, parlamentarzysta, zam. Kamienna Góra, członek Prawa i Sprawiedliwości.

4.

ŚLUSARZ Rafał Józef, lekarz, zam. Gryfów Śląski, członek Prawa i Sprawiedliwości.

5.

IDCZAK Witold Lech, inżynier budownictwa, zam. Legnica, członek Prawa i Sprawiedliwości.

6.

STACHYRA Jerzy Grzegorz, wyższy urzędnik samorządowy, zam. Bogatynia, członek Prawa i Sprawiedliwości.

7.

KUBÓW Krzysztof Jan, specjalista administracji publicznej, zam. Lubin, członek Prawa i Sprawiedliwości.

8.

ZEMBIK Wojciech Bolesław, inżynier elektronik, zam. Lubań, członek Prawa i Sprawiedliwości.

9.

GROCKI Władysław Ryszard, technik górnictwa, zam. Złotoryja, członek Prawa i Sprawiedliwości.

10.

SIDOROWICZ Dorota Małgorzata, fizjoterapeuta, zam. Chocianów, członek Prawa i Sprawiedliwości.

11.

HORZEMPA Mirosław, politolog, zam. Kruszyn, członek Prawa i Sprawiedliwości.

12.

ZUBOWSKI Wojciech Michał, specjalista do spraw zarządzania i organizacji, zam. Głogów, członek Prawa i Sprawiedliwości.

13.

SZYMAŃSKI Rafał Piotr, ekonomista, zam. Jelenia Góra, członek Prawa i Sprawiedliwości.

14.

GĘBORYS Jarosław Andrzej, ekonomista, zam. Kamienna Góra, członek Prawa i Sprawiedliwości.

15.

BUCIUTO Jadwiga Barbara, nauczyciel matematyki, zam. Zgorzelec, członek Prawa i Sprawiedliwości.

16.

MAJSNER Iwona, specjalista do spraw środków trwałych, zam. Legnica, członek Prawa i Sprawiedliwości.

17.

LACHOWICZ Julian, mechanik, zam. Szklarska Poręba, członek Prawa i Sprawiedliwości.

18.

ZAWIŚLAK Katarzyna Małgorzata, technik obsługi turystycznej, zam. Lubin, członek Prawa i Sprawiedliwości.

19.

BIRUT Teresa Mariola, specjalista do spraw rachunkowości, zam. Rynarcice, członek Prawa i Sprawiedliwości.

20.

TROCZYŃSKA Danuta Anna, nauczyciel upośledzonych umysłowo, zam. Uniegoszcz, członek Prawa i Sprawiedliwości.

21.

DURAJ Joanna Edyta, specjalista do spraw zarządzania i organizacji, zam. Ruszowice, członek Prawa i Sprawiedliwości.

22.

ZATYLNA Irena, pracownik biurowy, zam. Bolesławiec, członek Prawa i Sprawiedliwości.

23.

TARNOWSKI Jarosław Michał, ekonomista, zam. Mysłakowice, nie należy do partii politycznej.

24.

ZOŁOTEŃKI Paweł, wyższy urzędnik państwowy, zam. Warszawa, nie należy do partii politycznej.

Lista nr 2 Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza — KW Polska Jest Najważniejsza

1.

SWAKOŃ Jacek, inżynier elektroenergetyk, zam. Legnica, członek Polska Jest Najważniejsza.

2.

SKIBIŃSKI Leszek Andrzej, konserwator zabytków, zam. Lubin, członek Polska Jest Najważniejsza.

3.

WOJCIECHOWSKI Jan, technik elektroenergetyk, zam. Głogów, nie należy do partii politycznej.

4.

GIERUS Mariusz Karol, prawnik, zam. Jelenia Góra, członek Polska Jest Najważniejsza.

5.

OPALIŃSKI Krzysztof Adam, nauczyciel, zam. Legnica, członek Polska Jest Najważniejsza.

6.

NIEDBALSKA Ewa Alicja, nauczyciel, zam. Lubin, nie należy do partii politycznej.

7.

DERNOGA Paweł, nauczyciel, zam. Jelenia Góra, członek Polska Jest Najważniejsza.

8.

ŁYCZKO Anna Agata, pielęgniarka, zam. Legnica, nie należy do partii politycznej.

9.

KULIKOWSKA Dorota Aleksandra, technik ekonomista, zam. Legnica, członek Polska Jest Najważniejsza.

10.

PTAK Anna Maria, pedagog, zam. Głogów, członek Polska Jest Najważniejsza.

11.

LIBERA Stanisław Jan, ekonomista, zam. Jelenia Góra, członek Polska Jest Najważniejsza.

12.

PAŃKÓW Marian, technik technolog przemysłu mięsnego, zam. Legnica, członek Polska Jest Najważniejsza.

13.

MICHALISZYN Angelika, ekonomista, zam. Głogów, członek Polska Jest Najważniejsza.

14.

MYKYTJUK Anna, menadżer zarządzania, zam. Lubin, członek Polska Jest Najważniejsza.

15.

SZMATLOCH Łucja Ewa, technik technolog przetwórstwa mleczarskiego, zam. Legnica, członek Polska Jest Najważniejsza.

16.

MOLIŃSKA Izabela Katarzyna, specjalista ds. turystyki, zam. Lubin, członek Polska Jest Najważniejsza.

17.

SZYNAL Dariusz Wiesław, technik górnik, zam. Lubin, członek Polska Jest Najważniejsza.

18.

DOROŻYŃSKI Tomasz Dawid, masażysta, zam. Lubin, członek Polska Jest Najważniejsza.

19.

NIERYCHŁY Artur Piotr, nauczyciel, zam. Głogów, członek Polska Jest Najważniejsza.

Lista nr 3 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej — Komitet Wyborczy SLD

1.

ZBRZYZNY Ryszard, inż. górnik, zam. Osiek, członek SLD.

2.

ZAKRZEWSKA Elżbieta, ekonomista, zam. Kowary, członek UP.

3.

SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena, adwokat, zam. Warszawa, członek SLD.

4.

KUSIAK Józef, historyk, zam. Jelenia Góra, członek SLD.

5.

ŚMIECHOWSKA Adrianna Inez, studentka, zam. Kowary, członek SLD.

6.

ZDANOWICZ Zbigniew, ekonomista, zam. Zgorzelec, członek SLD.

7.

HUZARSKI Michał Seweryn, przedsiębiorca, zam. Legnica, członek SLD.

8.

ŚWIĄTEK Andrzej Kazimierz, politolog, zam. Lubawka, członek SLD.

9.

KRÓL Józef, inż. górnik, zam. Bolesławiec, członek SLD.

10.

SIENKIEWICZ Zbigniew Ryszard, technik elektromechanik ogólny, zam. Głogów, członek SLD.

11.

MIARA Rafał, urzędnik samorządowy, zam. Złotoryja, członek SLD.

12.

SZUDROWICZ Lucyna, nauczyciel, zam. Legnica, nie należy do partii politycznej.

13.

KAMIŃSKI Paweł Ryszard, dyrektor instytucji kultury, zam. Bogatynia, członek SLD.

14.

CHMIELEWSKA Sylwia, administratywista, zam. Legnica, członek SLD.

15.

BACZMAŃSKI Henryk Stanisław, politolog, zam. Bolków, członek SLD.

16.

NICZYPORUK Jerzy Grzegorz, nauczyciel, zam. Jelenia Góra, członek Zielonych 2004.

17.

KUKLA Agnieszka Sylwia, położna, zam. Trzebień, członek SLD.

18.

TAZBIR-SUCHOCKA Magdalena, specjalista do spraw administracji, zam. Głogów, członek SLD.

19.

SPECYLAK Iwona Anna, studentka, zam. Lubin, członek SLD.

20.

DEMECKI Adam, prawnik, zam. Warszawa, członek SLD.

21.

JĘDRZEJEWSKA Elżbieta Urszula, technik farmaceuta, zam. Lubin, członek Krajowej Partii Emerytów i Rencistów.

22.

ŚWIĘTOCHOWSKI Waldemar Wacław, technik energetyk, zam. Lisowice, członek Krajowej Partii Emerytów i Rencistów.

23.

PIOTROWICZ Joanna Agnieszka, prawnik, zam. Jawor, członek SLD.

Lista nr 4 Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1.

KMIECIK Henryk Ryszard, mechanik, zam. Lubawka, członek Ruchu Palikota.

2.

MARSZAŁEK Jarosław, politolog, zam. Głogów, członek Ruchu Palikota.

3.

MÜLLER Justyna, plastyczka, zam. Piechowice, członek Ruchu Palikota.

4.

LESIAK Joanna, ekonomistka, zam. Wrocław, nie należy do partii politycznej.

5.

MOSZCZYŃSKI Przemysław, technik mechanik, zam. Bolesławiec, członek Ruchu Palikota.

6.

JOKIEL Grzegorz Marcin, nauczyciel akademicki, zam. Wrocław, nie należy do partii politycznej.

7.

GAJEWSKI Jakub Marcin, architekt krajobrazu, zam. Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej.

8.

KUNECKI Grzegorz Bartłomiej, informatyk, zam. Bolesławiec, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.

9.

MOSKAŁA Elżbieta Krystyna, urbanistka, zam. Wrocław, nie należy do partii politycznej.

10.

WISZNIEWSKI Marcin Tomasz, informatyk, zam. Chojnów, członek Ruchu Palikota.

11.

KACZAŁKO Przemysław Jerzy, dziennikarz, zam. Jelenia Góra, członek Ruchu Palikota.

12.

SOBIESIAK Małgorzata, ekonomistka, zam. Lubawka, członek Ruchu Palikota.

13.

KIRCHNER Sebastian Leszek, mechanik, zam. Staniszów, członek Ruchu Palikota.

14.

SZCZEPAŃSKA Ewa Katarzyna, promotorka zdrowia, zam. Jelenia Góra, członek Ruchu Palikota.

15.

GÓRA Jolanta Zofia, szwaczka, zam. Kamienna Góra, członek Ruchu Palikota.

16.

MAŻUCHOWSKI Tomasz, ekonomista, zam. Chojnów, członek Ruchu Palikota.

17.

PIERZYŃSKA Grażyna Maria, szwacz dzianin, zam. Zgorzelec, członek Ruchu Palikota.

18.

HAJDAMOWICZ Marzena, pielęgniarka, zam. Łagów, członek Ruchu Palikota.

19.

ZWOLIŃSKA-KRÓL Alfreda, ekonomistka, zam. Legnica, członek Ruchu Palikota.

20.

GRACZYK Ewa Jadwiga, ekonomistka, zam. Polkowice, członek Ruchu Palikota.

21.

CZUCHRO Angelika Paulina, fryzjerka, zam. Kłębanowice, nie należy do partii politycznej.

22.

ISKRA Przemysław, mechanik, zam. Stara Kraśnica, członek Ruchu Palikota.

23.

JADACH Mirosław Janusz, konsultant, zam. Złotoryja, członek Ruchu Palikota.

Lista nr 5 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe — Komitet Wyborczy PSL

1.

GRALA Leszek, rolnik, zam. Pisarzowice, członek PSL.

2.

PAWLAK Józef, elektryk, zam. Czernica, nie należy do partii politycznej.

3.

MAĆKAŁA Tadeusz, radca prawny, zam. Lubin, nie należy do partii politycznej.

4.

ZAWIS Sabina, ekonomista, zam. Radwanice, członek PSL.

5.

ZAWIERUCHA Stefan Adam, ekonomista, zam. Marciszów, nie należy do partii politycznej.

6.

BERNACKI Zenon, instruktor animator, zam. Czaple, członek PSL.

7.

KAŹMIERCZAK-WOJTASIEWICZ Ewa Aldona, nauczyciel, zam. Parzyce, nie należy do partii politycznej.

8.

GRONOWSKI Waldemar Ireneusz, inżynier budowlany, zam. Legnica, nie należy do partii politycznej.

9.

LITWIN Czesław, technik mechanik, zam. Nielubia, członek PSL.

10.

KUTY Roman Andrzej, ekonomista, zam. Jelenia Góra, członek PSL.

11.

WRONA Maria, rolnik, zam. Cichobórz, nie należy do partii politycznej.

12.

HUK Kazimierz, ekonomista, zam. Jelenia Góra, członek PSL.

13.

HASIUK Jan Dominik, technik budowlany, zam. Sulików, nie należy do partii politycznej.

14.

JARMUŁOWICZ Lidia Maria, administratywista, zam. Lubin, członek PSL.

15.

KROSNOWSKI Roman Piotr, technik mechanik, zam. Sady Dolne, członek PSL.

16.

MIKOŁAJCZYK Mariusz Piotr, inż. zootechniki, zam. Łaziska, członek PSL.

17.

MĄKA Marta Weronika, nauczyciel, zam. Bolków, członek PSL.

18.

SASIELA Michał, ekonomista, zam. Modła, członek PSL.

19.

WIŚNIEWSKA Bożena, administratywista, zam. Polkowice, nie należy do partii politycznej.

20.

KACZYŃSKA Marcelina, ekonomista, zam. Pisarzowice, nie należy do partii politycznej.

21.

KLIMEK Kazimierz Sławomir, artysta cyrkowy, zam. Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej.

22.

LESZCZYŃSKA Ryszarda Zofia, trener, zam. Bystra, nie należy do partii politycznej.

23.

LISZKA Grażyna, ekonomista, zam. Łagów, nie należy do partii politycznej.

24.

ZATCHIEJ Zenon, rolnik, zam. Grudza, członek PSL.

Lista nr 6 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 — Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80

1.

KOSELA Patryk, politolog, zam. Głogów, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.

2.

JĘDRASZKO Janusz, biolog, zam. Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej.

3.

KWIATKOWSKA Izabela Kamila, ekonomista, zam. Bogatynia, nie należy do partii politycznej.

4.

PAŹDZIOR Emilia Katarzyna, ekonomista, zam. Chełmsko Śląskie, nie należy do partii politycznej.

5.

KISIELEWICZ Elwira Ewelina, ekonomista, zam. Nowa Karczma, nie należy do partii politycznej.

6.

DEMBOWSKI Mariusz Jacek, elektromechanik, zam. Rybnik, nie należy do partii politycznej.

7.

ADAMEK Adam Jakub, rolnik, zam. Włóki, nie należy do partii politycznej.

8.

PROCEK Agnieszka Magdalena, kelnerka, zam. Rybnik, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.

9.

OKRZESIK Wojciech Andrzej, elektromonter, zam. Rybnik, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.

10.

DEMBOWSKA Katarzyna Maria, cukiernik, zam. Jankowice, nie należy do partii politycznej.

11.

LINKIEWICZ Damian Łukasz, informatyk, zam. Głogów, nie należy do partii politycznej.

12.

DĘBSKI Marek Krzysztof, inżynier mechanik, zam. Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej.

13.

SKORŻA Krystyna, handlowiec, zam. Rybnik, nie należy do partii politycznej.

14.

BUC Stanisław, inspektor BHP, zam. Gęsiniec, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.

15.

KRAJEWSKA Magdalena Katarzyna, kelnerka, zam. Kutno, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.

16.

MANDRYSZ Leszek, barman, zam. Radlin, nie należy do partii politycznej.

17.

KOTAŃSKI Seweryn Jerzy, kierowca, zam. Nowa Wieś Legnicka, nie należy do partii politycznej.

18.

STRYCHACZ Joanna, ekonomista, zam. Radostów Dolny, nie należy do partii politycznej.

Lista nr 7 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP — KW Platforma Obywatelska RP

1.

SCHETYNA Grzegorz Juliusz, parlamentarzysta, zam. Wrocław, członek Platformy Obywatelskiej RP.

2.

DROZD Ewa, nauczyciel, zam. Głogów, członek Platformy Obywatelskiej RP.

3.

WOJNAROWSKI Norbert Ryszard, ekonomista, zam. Krzeczyn Wielki, członek Platformy Obywatelskiej RP.

4.

CZERNOW Zofia, ekonomista, zam. Jelenia Góra, członek Platformy Obywatelskiej RP.

5.

BRODNIAK Roman Marek, inżynier górnik, zam. Zgorzelec, członek Platformy Obywatelskiej RP.

6.

KROPIWNICKI Robert, nauczyciel akademicki, zam. Legnica, członek Platformy Obywatelskiej RP.

7.

KRAWCZYK Iwona Małgorzata, menedżer, zam. Czadrów, członek Platformy Obywatelskiej RP.

8.

KWAŚNIEWSKI Dariusz Jerzy, urzędnik samorządowy, zam. Bolesławiec, członek Platformy Obywatelskiej RP.

9.

LEWKÓW Jarosław, dyrygent, zam. Prusice, nie należy do partii politycznej.

10.

GODLEWSKI Bogusław Dariusz, specjalista ds. public relations, zam. Sobin, członek Platformy Obywatelskiej RP.

11.

BERA Emilian Stanisław, politolog europeista, zam. Jawor, członek Platformy Obywatelskiej RP.

12.

KAJPUST Paweł Mariusz, przedsiębiorca, zam. Złotoryja, członek Platformy Obywatelskiej RP.

13.

KOŁODZIEJSKA Halina Anastazja, nauczyciel, zam. Lisowice, nie należy do partii politycznej.

14.

WRÓBLEWSKI Krzysztof Ryszard, nauczyciel, zam. Lwówek Śląski, członek Platformy Obywatelskiej RP.

15.

ALIRA Ali Jean Eric, księgowy, zam. Chocianów, członek Platformy Obywatelskiej RP.

16.

ZBADYŃSKA Katarzyna, nauczyciel, zam. Złotoryja, członek Platformy Obywatelskiej RP.

17.

KOSMALSKI Radosław, specjalista BHP, zam. Głogów, członek Platformy Obywatelskiej RP.

18.

SOLPA-TERTEL Beata Bogusława, prawnik, zam. Bolesławiec, członek Platformy Obywatelskiej RP.

19.

SIENKIEWICZ Aldona Agata, ekonomista, zam. Lubin, członek Platformy Obywatelskiej RP.

20.

SOKOŁOWSKA Alicja, specjalista ds. żywienia, zam. Legnica, nie należy do partii politycznej.

21.

RADZIĘTA Krystyna, bibliotekarz, zam. Jędrzychowice, członek Platformy Obywatelskiej RP.

22.

SADOWSKA Maria, biolog, zam. Jakubów, członek Platformy Obywatelskiej RP.

23.

JEDLECKA Elżbieta Barbara, pedagog, zam. Mierczyce, nie należy do partii politycznej.

24.

ŁUŻNIAK Jerzy Lucjan, inżynier zootechnik, zam. Jelenia Góra, członek Platformy Obywatelskiej RP.

 

 

 

Przewodniczący

Okręgowej Komisji Wyborczej

 

 

 

(-) Stanisław Rączkowski

 

Metadane

Źródło informacji:Bogumił Mikołajewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Bogumił Mikołajewski
Data wprowadzenia:2011-09-26 14:16:57
Opublikował:Bogumił Mikołajewski
Data publikacji:2011-09-26 14:19:24
Ostatnia zmiana:2011-09-26 14:22:19
Ilość wyświetleń:1487
Urząd Gminy Osiecznica
ul. Lubańska 43, 59-724 Osiecznica

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij