Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Osiecznica

Kolorowy pasek

Obwodowa Komisja Wyborcza w Tomisławiu Nr 1

Szkoła Podstawowa w Tomisławiu 63A

1.Izabela Olejniczak                          Ołobok                       Członek komisji

2.Szymon Małecki                             Osiecznica                  Członek komisji

3.Adela Borna                                               Osiecznica                  Członek komisji

4.Tadeusz Marek                               Osieczów                    Członek komisji

5.Jolanta Karasiewicz                        Osieczów                    Członek komisji

6.Małgorzata Berlicka                     Osieczów                    Z-ca przewodniczącej komisji

7.Jolanta Buryło                               Osieczów                    Przewodnicząca komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Osiecznicy Nr 2

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osiecznicy

ul. Lubańska 29b

1. Jolanta Stroka                                Osiecznica                  Członek komisji

2. Joanna Izabela Kołodziej               Osiecznica                  Członek komisji

3. Hubert Jakub Wojdygo                 Osiecznica                  Członek komisji

4.Karolina  Herbut                             Ławszowa                  Członek komisji

5. Karolina Natalia Karwat             Osiecznica                  Z-ca przewodniczącej komisji

6. Ewa Koman                                   Osiecznica                  Członek komisji

7. Katarzyna Irena Biercewicz       Osiecznica                  Przewodnicząca komisji

 

 

 

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Przejęsławiu Nr 3

Świetlica Wiejska w Przejęsławiu 10a

1. Izabella Janina Mokrzycka            Parowa                       Członek komisji

2. Robert Sawczak                             Przejęsław                  Członek komisji

3. Joanna Danuta Makowska             Osiecznica                  Członek komisji

4. Jadwiga Maria Bednarska             Przejęsław                  Członek komisji

5. Helena Bernard                              Kliczków                    Członek komisji

6. Estera Sokołowska                       Przejęsław                 Z-ca przewodniczącej komisji

7.Irena Helena Ryś                          Ławszowa                 Przewodnicząca komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Ławszowej Nr 4

Świetlica Wiejska w Ławszowej 81

1.Teresa Krystyna Szczęśniak           Parowa                       Członek komisji

2.Magdalena Agnieszka Świerszczak Ławszowa                         Z-ca przewodniczącej komisji

3.Dorota Alina Pitek                          Ławszowa                  Członek komisji

4 Helena Straszak                              Ławszowa                  Członek komisji

5.Iwona Mirosława Rusek                 Osiecznica                  Członek komisji

6.Mateusz Marek Bednarski              Przejęsław                  Członek komisji

7.Edyta Maria Parobczak               Osiecznica                  Przewodnicząca komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Parowej Nr 5

Świetlica Wiejska w Parowej 89A

1.Anna Zofia Guzowska                   Parowa                       Członek komisji

2.Władysława Sikora                                     Parowa                        Członek komisji

3.Kazimierz Rowiński                      Kliczków                    Przewodniczący komisji

4.Janina Papież                                  Parowa                       Członek komisji

5.Magdalena Widomska-Krzan         Parowa                       Członek komisji

6.Małgorzata Koza                           Parowa                      Z-ca przewodniczącego komisji

7.Weronika Jurasik                            Parowa                       Członek komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Ołoboku Nr 6

Świetlica Wiejska w Ołoboku 63

1.Gabriela Bogdan                             Parowa                       Członek komisji

2. Józef Wilk                                      Tomisław                    Członek komisji

3.Aleksandra Rakoczy                       Osiecznica                  Członek komisji

4. Urszula Antonina Nikiforuk          Parowa                       Członek komisji

5. Anna Durda                                   Osiecznica                  Członek komisji

6. Joachim Alojzy Radlak               Ołobok                       Z-ca przewodniczącego komisji

7. Stanisław Gabriel Mazurek        Kruszyn                     Przewodniczący komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Świętoszowie Nr 7

Zespół Szkół w Świętoszowie ul. Szkolna 10

1.Łukasz Piotr Owsik                        Parowa                       Członek komisji

2.Alina Siemianowska                       Świętoszów                Członek komisji

3 Katarzyna Łucka                            Świętoszów                Członek komisji

4.Marzena Serwatyńska                  Osiecznica                  Z-ca przewodniczącej komisji

5.Janina Kamińska                             Osiecznica                  Członek komisji

6.Elżbieta Maria Karczewska            Świętoszów                Członek komisji

7.Izabela Bernadeta Płomińska      Świętoszów                Przewodnicząca komisji

Metadane

Źródło informacji:Bogumił Mikołajewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Bogumił Mikołajewski
Data wprowadzenia:2014-05-12 09:40:00
Opublikował:Bogumił Mikołajewski
Data publikacji:2014-05-12 09:40:52
Ostatnia zmiana:2014-05-12 09:40:59
Ilość wyświetleń:1292
Urząd Gminy Osiecznica
ul. Lubańska 43, 59-724 Osiecznica

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij