Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Osiecznica

Kolorowy pasek

Obwodowa Komisja Wyborcza w Tomisławiu Nr 1

Szkoła Podstawowa w Tomisławiu 63A

 

1.  Artur        Andrzej Broszko                     Osiecznica

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2.  Jolanta Karasiewicz                                 Osieczów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

3.  Lidia Barbara Krawczyk                         Osieczów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

4.  Michał Łukasz Kołodziej                        Tomisław

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Brauna

5. Tadeusz Marek                                         Osieczów

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

6. Adela Borna                                             Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

7. Jolanta Buryło                                          Osieczów

zgłoszona przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Osiecznicy Nr 2

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osiecznicy

ul. Lubańska 29b

 

1. Danuta Puzio                                            Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2.  Iwona Mirosława Rusek                          Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

3.  Martyna   Smolak                                    Przejęsław

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

4. Magdalena Maria Burzyńska                    Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Brauna

5. Karolina    Herbut                                     Ławszowa

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

6.Joanna Makowska                                     Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

7. Damian Ilczuk                                          Osiecznica

Zgłoszony przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Przejęsławiu Nr 3

Świetlica Wiejska w Przejęsławiu 10a

 

1.  Marcelina Olga Zając                              Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2.  Iwona Agata Broszko                              Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

3. Władysław Dusiński                                 Osiecznica

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

4.  Jolanta     Maria Kołodziej                      Tomisław

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Braun

5. Martyna    Słonecka                                Ławszowa

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

6. Hubert       Hyjek                                      Tomisław

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

7. Irena Helena Ryś                                      Ławszowa

Zgłoszona przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Ławszowej Nr 4

Świetlica Wiejska w Ławszowej 81

 

1. Wiesława Piękny                          Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2. Katarzyna             Bieszczad                    Osiecznica      

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

3. Iwona        Smolak                       Przejęsław

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

4. Ewa           Olszowa                      Tomisław

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Brauna

5.Aleksandra Becla                           Ławszowa

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

6. Aleksandra Renata  Ptak               Ławszowa

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

7. Małgorzata Koziarska                   Świętoszów

Zgłoszona przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Parowej Nr 5

Świetlica Wiejska w Parowej 89A

 

1. Marta  Elżbieta Ilczyna                 Osieczów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2. Wiesława Maria Sobczak              Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

3. Józef         Wilk                            Tomisław

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

4.  Karolina Smolak                          Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Brauna

5.Janina        Papież                         Parowa

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

6. Franciszka Kwapis                                   Parowa

zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

7. Weronika Jurasik                          Parowa

zgłoszona przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Ołoboku Nr 6

Świetlica Wiejska w Ołoboku 63

 

1.  Damian Mariusz Tomiak             Kliczków

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2.  Janina Kamińska                         Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa

3. Małgorzata            Patecka                        Przejęsław

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

4. Elżbieta Beata       Kozioł            Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Brauna

5. Marzena    Serwatyńska               Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

6. Rakoczy Aleksandra                    Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

7. Marta Olszowa                             Osiecznica

Zgłoszona przez Wójta Gminy

 

Obwodowa Komisja Wyborcza w Świętoszowie Nr 7

Zespół Szkół w Świętoszowie ul. Szkolna 10

 

1. Alicja        Weronika Mularczyk  Osieczów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza

2. Dagmara Julita Panasiuk               Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubas

3. Malwina Karolina Małecka                      Świętoszów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Pawła Tanajno

4.Sylwia        Kolańska                     Świętoszów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy

5.Katarzyna  Kamila Żurek              Osiecznica

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Michała Brauna

6. Urszula     Joanna Piękna             Świętoszów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

7. Anna Lanzberg                             Świętoszów

Zgłoszona przez Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek

8. Płomińska Izabela Bernadeta      Świętoszów

Zgłoszona przez Wójta Gminy

 

Metadane

Źródło informacji:Bogumił Mikołajewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Bogumił Mikołajewski
Data wprowadzenia:2015-04-23 12:55:38
Opublikował:Bogumił Mikołajewski
Data publikacji:2015-04-23 12:57:17
Ostatnia zmiana:2015-04-27 07:46:32
Ilość wyświetleń:723
Urząd Gminy Osiecznica
ul. Lubańska 43, 59-724 Osiecznica

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij